Обувки кои мора да ги имате во вашиот плакар оваа сезона

Обувки кои мора да ги имате во вашиот плакар оваа сезона

Најдобрите пријатели на секоја жена, се разбира, се нејзините обувки. Тие зборуваат за нејзиниот стил, ја поддржуваат во секој чекор, и ѝ даваат дополнителна доза на самодоверба. Таа треба да се чувствува слободно и комфорно во секое движење, и најважно од се, да знае дека секогаш може да смета на нив.

Обувките се омиленото парче облека за многу од нас. Покрај тоа, секогаш се случува нешто интересно во светот на модата: нови силуети, форми на потпетица, модни додатоци, текстури и материјали. Новото продолжение на модната приказна на обувките се трендовите кои ќе ја одбележат сезоната есен-зима 2019-2020. Погледнете го нашиот краток преглед на моделите кои ги видовме на париската модна недела, како и предлози од нашите брендови:

  1. Ниски потпетици и ‘V’ израз

Предлози од нашите брендови:

MARELLA, Ramstore Mall

MARELLA, Ramstore Mall

MARELLA, Ramstore Mall

MARELLA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

PATRIZIA PEPE, Magnetik Gallery, Skopje City Mall

PATRIZIA PEPE, Magnetik Gallery, Skopje City Mall


2. Невообичаени потпетици и ременчиња

Предлози од нашите брендови:

PATRIZIA PEPE, Magnetik Gallery, Skopje City Mall

PATRIZIA PEPE, Magnetik Gallery, Skopje City Mall

3. Неутрални бои

Предлози од нашите брендови:

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

WEEKEND MAX MARA, Ramstore Mall

Max Mara Leisure, Magnetik Gallery, Skopje City Mall

Max Mara Leisure, Magnetik Gallery, Skopje City Mall

4. Оксфорд чевли, нитни и војнички чизми

4.1.jpg

Предлози од нашите брендови:

PENNYBLACK, Ramstore Mall

PENNYBLACK, Ramstore Mall

PENNYBLACK, Ramstore Mall

PENNYBLACK, Ramstore Mall

PINKO, Ramstore Mall

PINKO, Ramstore Mall

*Сите прикажани артикли се моментално достапни во нашите продавници во Skopje City Mall и Ramsore Mall. Побрзајте затоа што количините се ограничени.
Garage Sale во Ramstore: Наши предлози со неодоливи цени

Garage Sale во Ramstore: Наши предлози со неодоливи цени

Се што ви треба за идеалниот летен одмор

Се што ви треба за идеалниот летен одмор