Garage Sale во Ramstore: Наши предлози со неодоливи цени

Garage Sale во Ramstore: Наши предлози со неодоливи цени

Шопингот секогаш е добра идеја, особено кога вашите омилени парчиња се достапни по неодоливи цени!

И оваа година Ramstore Mall го прославува крајот на летото со својот познат шопинг настан Garage Sale, кој ќе трае од 14 до 20 Август. Покрај неверојатните попусти, настанот е познат по тоа што има по нешто за сечиј стил, и е одлична прилика за дружење со пријателките и семејството.

Одберете ги вашите омилени парчиња од нашите брендови Weekend Max Mara, Marella, Liu Jo и PENNYBLACK со 40% намаление, или од PINKO, Max&Co и Gerry Weber со 50% намаление.

Ова се последните намалувања и последната шанса да се почестите со нешто од актуелната колекција пролет-лето 2019

Погледнете ги нашите препораки и побрзајте за да бидат ваши!

-50% Кошула и марама, GERRY WEBER

-50% Кошула и марама, GERRY WEBER

-40%, Здолниште, Weekend Max Mara

-40%, Здолниште, Weekend Max Mara

-40%, Фустани, Weekend Max Mara

-40%, Фустани, Weekend Max Mara

-50%, Џемпер и здолниште, PINKO

-50%, Џемпер и здолниште, PINKO

-50%, Блуза на кратки ракави и здолниште, PINKO

-50%, Блуза на кратки ракави и здолниште, PINKO

-50%, Фустан и сандали, Max&Co

-50%, Фустан и сандали, Max&Co

-40%, Фустан, Liu Jo

-40%, Фустан, Liu Jo

-40%, Фустан, Liu Jo

-40%, Фустан, Liu Jo

-40%, Ранец, Liu Jo

-40%, Ранец, Liu Jo

-40%, Блуза на кратки ракави, PENNYBLACK

-40%, Блуза на кратки ракави, PENNYBLACK

-40%, Сандали, PENNYBLACK

-40%, Сандали, PENNYBLACK
5 спектакуларни комбинации за секоја свечена прилика

5 спектакуларни комбинации за секоја свечена прилика

Обувки кои мора да ги имате во вашиот плакар оваа сезона

Обувки кои мора да ги имате во вашиот плакар оваа сезона