Парчиња кои не смеете да ги пропуштите на Garage Sale

Парчиња кои не смеете да ги пропуштите на Garage Sale

 

Еден од нашите омилени зборови ПОПУСТ. Што и да се случува во светот, нашите животи, со ручекот дома кога ќе го слушнеме овој збор нашите проблеми добиваат поинаква димензија. Зимските денови и снегот полека ги испраќаме но, тоа не значи дека не треба да го обновиме гардероберот со некое ново и убаво парче кое ќе предизвика насмевка на нашето лице. Освен тоа сите сакаме да си купиме модерни и удобни ниски чевли кои се идеални за новите пролетни работни денови кои не очекуваат.

Ramstore Mall повторно организира огромен garage sale. Од 7 до 12 февруари, Магнетик ве поканува на незаборавен шопинг со намалени цени. Ова е последна шанса да го подновите вашаиот гардеробер со прекрасни парчиња изработени од високо квалитетни материјали, тренди модели и одличен дизајн. Нашите брендови важат за едни од најсофистицираните и најелегантните во модниот свет.  Нудат колекции кои се истовремени женствени и слободни, романтични и сексипилни, кои можете да ги носите во секое време од денот.

Подновете се со најважното зимско парче макси капутот на Мax Mara Weekend или можеби еден од моделите на волуменозен oversize капут.
Изберете некој од трендовските модели балон фустани од Max&Co или можеби ќе се одлучите за интересни чевли на високи потпетици. Marella секогаш изненадува со елегантни модели со интересни принтови и оксфордки кои се удобни и лесни за комбинирање и носење. Посетете го нашиот нов дел во продавницата на Liu Jo за модни додатоци и подновете се со чанта или патики кои се одлични за секоја пригода. Набавете си некое откачено и впечатливо парче од Pennyblack, во трендовски жолто- зелени нијанси .

Овие шест денови посетете не и дозволете си шопинг уживање и опуштање. За да ви го олесниме купувањето и да ве подготвиме за се она кое ве чека во нашите продавници составивме листа од парчиња на последен попуст кои нас ни се омилени.

 
 
MARELLA

MARELLA

WEEKEND MAX MARA

WEEKEND MAX MARA

WEEKEND MAX MARA

WEEKEND MAX MARA

WEEKEND MAX MARA

WEEKEND MAX MARA

MAX&CO

MAX&CO

MAX&CO

MAX&CO

LIU JO

LIU JO

LIU JO

LIU JO

MARELLA

MARELLA

LIU JO

LIU JO

PENNYBLACK

PENNYBLACK

PENNYBLACK

PENNYBLACK

 
Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените

Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените

Max Mara: 5 клучни трендови за пролет 2017

Max Mara: 5 клучни трендови за пролет 2017