Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените

Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените

Новогодишната сезона заврши и веќе е идеално време да започнете да размислувате каков подарок да им купите на вашите сакани за денот на вљубените. Св. Валентин е празник кој се слави ширум светот, а години наназад се слави кај нас и му се посветува внимание.Овој ден може да биде вашиот совршениот изговор за да ја разгорите романтиката, а вашиот сакан да биде пријатно изненаден. Искористете го овој ден да избегате од ритуалите на секојдневието, да го изненадите вашата сакан со романтична вечера, убаво вино и секако она што секоја година си ветуваме дека нема да го правиме- „ритуалот на разменување подароци”.

Факт е дека ние жените секогаш размислуваме на тоа каков подарок да купиме за нашите сакани, да приредиме одлични изненадувања и домашно приготвени вечери. Без разлика дали вашиот сакан е одличен во подготвките на романтични гестови и често ве изненадува со цвеќиња и чокалоди, овој ден подарете му нешто авантуристичко кое него ќе го изненади, а вас ќе ве натера да се почувствувате привлечно и заводливо.  

 

Градник- 1790ден. Килоти- 1390ден. Долни пижами- 1090ден.

Градник- 1790ден. Килоти- 1390ден. Долни пижами- 1090ден.

Ноќница- 2090ден. Триаголници- 1390ден. Бразилианки- 79ден.

Ноќница- 2090ден. Триаголници- 1390ден. Бразилианки- 79ден.

Одамна гледате чипкани килоти во излог но, никогаш немало повод да си ги купите. Можеби сте се замислувале во свилена ноќница како пиете утринско кафе. Или отсекогаш сте размислувале како би изгледале во црн сексипилен корсет.

Што и да е вашата одлука, долната облека на Yamamay ги има совршените парчиња кои се истовремено удобни, сексипилни и со одличен дизајн.

Ние ви предлагаме неколку комбинации кои ќе ви ја олеснат потргата по идеален подарок за денот на вљубените кој е совршен изговор да ја разгорите романтиката, а истовремено да си подарите себеси некое заводливо парче на кое одамна сте му фрлиле око.

Моделите на фотографиите можете да ги најдете во Yamamay во Ramstore Mall и City Mall.

Чипкано боди- 2790ден.

Чипкано боди- 2790ден.

Наметка- 2790ден. Папучи- 1190ден.

Наметка- 2790ден. Папучи- 1190ден.

Градник- 1790ден. Танга со жартер- 1390ден.

Градник- 1790ден. Танга со жартер- 1390ден.

Градник- 2090ден. Танга- 990ден.

Градник- 2090ден. Танга- 990ден.

Накитот на Max&Co и Swarovski за да заблескате

Накитот на Max&Co и Swarovski за да заблескате

Парчиња кои не смеете да ги пропуштите на Garage Sale

Парчиња кои не смеете да ги пропуштите на Garage Sale