Cool Days во Max&Co

Cool Days во Max&Co

Времето во Скопје е убаво и сончево сите сме летно расположени и со планови каде на одмор. Веќе е време да го букирате својот одмор но, и да ги одберете совршените летни комбинации. За летото сите сакаме да сме впечатливо облечени во шарени бои но и да се чувствуваме удобно и лесно. Max&Co ова лето ви ги нуди токму парчињата кои вие ги барате. А ние решивме да ве изненадиме па, така овој викенд сакаме ве поканиме во Max&Co на летен шопинг. Последната наша линија Surfer Girl ќе биде на промотивен попуст од -20%. Од 19ти до 21ви летните парчиња ќе бидат по намалени цени.

Max&Co ви предлага ова лето жолта боја, корално црвена, зелена. Прекрасни нијанси во кои со сигурност ќе оставите впечаток и ќе блескате летово.

Цветни дизајни секогаш и секое лето. Цветните дизајни никогаш не излегуваат од мода посебно ако се дизајни на Max&Co. Шик и тренди. Широки кроеви во кои ќе се чувствувате удобно и летните температури нема да ви претставуваат проблем.

Погледнете дел од парчињата од летната колекција и ве очекуваме на шопинг.

УСПЕШНИ ЖЕНИ: ИНТЕРВЈУ СО ЕЛЕНА И ЦЕЦЕ ОД „УТРИНСКА НА ТЕЛМА"

УСПЕШНИ ЖЕНИ: ИНТЕРВЈУ СО ЕЛЕНА И ЦЕЦЕ ОД „УТРИНСКА НА ТЕЛМА"

 Модни предлози од Fiorella Rubino

Модни предлози од Fiorella Rubino