Елеганција за секоја прилика: Нашиот избор на долги фустани за оваа сезона

Елеганција за секоја прилика: Нашиот избор на долги фустани за оваа сезона

Има само едно парче облека што може навистина да ве обвие во префинетост и елеганција, без разлика дали го носите со свечени чевли, балетанки или патики. Долгите фустани го комплиментираат женското тело и елегантно се движат со секој нејзин чекор. Покрај тоа, тие се идеални за топлите летни денови, но и за транзиција кон есента која се наближува.

Оваа сезона доминантни ќе бидат долги фустани со опуштена силуета, лесни ткаенини и воочливи бои. Погледнете го нашиот избор на долги фустани за секоја пригода од нашите брендови: Weekend Max Mara, Marella, Gerry Weber, Liu Jo и Max Mara Studio.

Weekend Max Mara, Ramstore Mall | Magnetik Gallery, Skopje City Mall

Weekend Max Mara, Ramstore Mall | Magnetik Gallery, Skopje City Mall

Marella, Ramstore Mall

Marella, Ramstore Mall

Liu Jo, Ramstore Mall

Liu Jo, Ramstore Mall

Gerry Weber, Ramstore Mall

Gerry Weber, Ramstore Mall

Max Mara Studio, во продажниот салон Magnetik Galery во Skopje City Mall

Max Mara Studio, во продажниот салон Magnetik Galery во Skopje City Mall

Pennyblack, Ramstore Mall

Pennyblack, Ramstore Mall

67709159_401886843775734_8530664266653499392_o.jpg
Се што ви треба за идеалниот летен одмор

Се што ви треба за идеалниот летен одмор

МОДЕН ТРЕНД: Црно-бели графички принтови

МОДЕН ТРЕНД: Црно-бели графички принтови