Аделина Тахири за луксузниот мултибренд Галерија Магнетик

Аделина Тахири за луксузниот мултибренд Галерија Магнетик

По соработките со Каролина Гочева и Катарина Ивановска, оваа сезона чест ни е да ја најавиме нашата соработка со пејачката Аделина Тахири екслузивно за Magnetik Gallery за претстојната сезона есен/зима 2019.

Најновата соработка на познатата поп пејачка со исклучителен вкус за мода и стил, Аделина Тахири, ќе ги претставува колекциите за есен/зима 2019 на најголемиот луксузен мултибренд Magnetik Gallery во Skopje City Mall вклучувајќи ги брендовите: Max Mara Studio, Weekend Max Mara, Sportmax, Paul and Shark, Patrizia Pepe, Liu Jo, Marella, Joseph Ribkoff.

Ова е само почетокот….
Погледнете и инспирирајте се!

69420188_711049949339177_2364959750824656896_n.jpg
69043207_3201637049861649_6845082958106198016_o.jpg
67402664_690183891425783_3227387826651791360_o.jpg
67242033_3093838623974826_3944377237410676736_o.jpg
Боите кои ќе доминираат оваа есен

Боите кои ќе доминираат оваа есен

5 спектакуларни комбинации за секоја свечена прилика

5 спектакуларни комбинации за секоја свечена прилика