ПАРЧИЊА КОИ МОРА ДА ГИ ИМАТЕ ОД  FIORELLA RUBINO - МАЈ

ПАРЧИЊА КОИ МОРА ДА ГИ ИМАТЕ ОД FIORELLA RUBINO - МАЈ

Месецов е се во знакот на фустаните и свечените тоалети. Но, ние решивме повторно да ви ги претставиме омилените наши парчиња од италијанскиот бренд Fiorella Rubino. Бренд кој ви предлага лежерни комбинации и удобни парчиња какви што ќе ви бидат потребни овој летен период кој не очекува.

Парчиња кои практично ќе можете да ги искористите цело лето.

Погледнете ги нашите омилени парчиња за месец мај и подгответе се за летните температури.

Принт маичка

Маичка која е летна и лесна за комбинирање. Можете да ја носите на работа и за лежерно излегување навечер.

Цена - 2.990 денари

Цена - 2.990 денари

Комплет

Нов тренд се целосни комплети. Маичка и панталони или одело. Ние ви предлагаме свилена кошула и панталони во впечатлив принт.

Кошула - 4.290 денари Панталони - 5.490 денари

Кошула - 4.290 денари Панталони - 5.490 денари

Широки панталони

Широки и лесни за носење панталони. Вистински погодок против високи температури.

Цена - 4.890 денари

Цена - 4.890 денари

Тексас кошула

Парче кое мораме да го споделиме. Тексас фустан - кошула. Дефинитивно најомиленото и најпрактичното парче кое морате да го поседувате.

Цена - 5.490 денари

Цена - 5.490 денари

Етно кошула

Кошула во бохо или етно стил. Летни фестивали, плажа и море.

Цена - 4.290 денари

Цена - 4.290 денари

Свилена блуза

Парчето кое го препорачуваме секогаш кога сте поканети на некоја свеченост, а здосадено ви е од фустани.

Цена - 3.690 денари

Цена - 3.690 денари

Црн летен фустан

Фустан кој ќе го искористите за да воодушевите.

Цена - 5.490

Цена - 5.490

Лелеав фустан

Месец мај не може да помине без овој тип на фустан. Фустан за било каква свечена прилика.

Цена - 7.490 денари

Цена - 7.490 денари

ПАРЧИЊА КОИ МОРАТЕ ДА ГИ ИМАТЕ ОД OLTRE - МАЈ

ПАРЧИЊА КОИ МОРАТЕ ДА ГИ ИМАТЕ ОД OLTRE - МАЈ

ДРАГАНА ЛОШКОВА: УСПЕШНА, АМБИЦИОЗНА И ПРИРОДНА

ДРАГАНА ЛОШКОВА: УСПЕШНА, АМБИЦИОЗНА И ПРИРОДНА