Парчиња кои морате да ги имате од Fiorella Rubino - април

Парчиња кои морате да ги имате од Fiorella Rubino - април

Април оваа сезона е топол месец со празници и продолжини викенди. Затоа решивме да ве подготвиме за овој месец со парчиња од новата пролет/ лето колекција од италијанскиот бренд Fiorella Rubino.

Стилски парчиња кои се удобни за променливото пролетно време. Ние ви предлагаме парчиња кои можете да ги носите цела сезона.

Кошула со принт

Оваа сезона свилените кошули со интересн принт навистина се во тренд. Може да се комбинираат и носат во многу различни комбинации.

Цена - 4.890 денари

Цена - 4.890 денари

Специфичен модел на панталони

Секогаш е позабавно кога носите некое посебни и впечатливо парче. Токму тој момент ќе го постигнете со овие интересни панталони со интересна должина и крој.

Цена - 4.890 денари

Цена - 4.890 денари

Фармерки со дезен

Поинтересната варијанта и полесната за комбинирање од џинс со везови е џинс со симетрична линија.

Цена - 4.890 денари

Цена - 4.890 денари

Елек

Секогаш е добра идеја во април да имаш елек, кој ќе можеш да го носиш во постудените вечери.

Цена - 5.490 денари

Цена - 5.490 денари

Блуза во риги

Риги се секогаш одлична идеја.

Цена - 3.690 денари

Цена - 3.690 денари

Анимал принт фустан

Анимал принт е секогаш впечатлив принт. Овој фустан е интересн спој на анимал принт и бобици.

Цена - 5.490 денари

Цена - 5.490 денари

Бели панталони

Бели панталони се секогаш совршено парче за топлите температури.

Цена - 4.290 денари

Цена - 4.290 денари

Мини чанта

Летна, мини чанта во светла боја.

Цена - 3.390 денари

Цена - 3.390 денари

Свилена марама

Моден додаток кој ќе ја разубави вашата комбинација.

Цена - 2.790 денари

Цена - 2.790 денари

Памучно сако

Памучно сако кое е лесно за комбинирање со спортска комбинација или посериозна работна комбинација.

Цена - 6.090 денари

Цена - 6.090 денари

ФУСТАНИ КОИ МОРАТЕ ДА ГИ ИМАТЕ ОД MOTIVI - МАЈ

ФУСТАНИ КОИ МОРАТЕ ДА ГИ ИМАТЕ ОД MOTIVI - МАЈ

Парчиња кои морате да ги имате од Oltre - април

Парчиња кои морате да ги имате од Oltre - април