Pinko Love Bag

Pinko Love Bag

Ви го претставуваме италијанскиот бренд Pinko, познат по своите рачно изработени кожни чанти, суптилни нијанси и украси на парчињата. Од крајната “женска” розова нијанса на чанта со задебелени букви и убави значки, до чантата за која  СИТЕ ќе зборуваат.

Оваа сезона Pinko ни носи низа луксузни кожни чанти во изобилство од отпечатоци и шаблони, од градски шик, до трендови инспирирани од темите на џунглата.

При изборот на ваква чанта која е вистинско инвестициско дело за вашиот гардеробер изглед и лајфстајл. Уште поважно е што вашата чанта ќе го привлече вниманието кон вас дефинтивно.

PINKO Love Bag оваа сезона дефинитвно е парчето кое ќе ја одбележи пролет/лето 2019 сезоната.

1P21ADY5F2R24-01.jpg
1P21C8Y5FDI93-01.jpg
1P21A6Y5F4Z99-01.jpg
1P21AAY5F3R99-01.jpg
1P21AYY5EUL47-01.jpgПодароци од Carpisa за Денот на вљубените

Подароци од Carpisa за Денот на вљубените

ИВАНА ПАВЛАКОВИЌ: МИЛА, НЕЖНА И БУНТОВНА

ИВАНА ПАВЛАКОВИЌ: МИЛА, НЕЖНА И БУНТОВНА