Motivi со предлози за матурските вечери

Motivi со предлози за матурските вечери

Ова се месеците на матурските трески, па сигурно веќе сте во потрага на совршената комбинација за вашата вечер. Сигурно сакате оваа вечер да блеснете во најдобро светло па, сте опседнати со совршената шминка, фризура, модел и обувки за вашата вечер.

Било да прославувате матура, полуматура, апсолвентска или едноставно си барате свечен фустан за вечерните забави ние ви предлагаме различни комбинации за вашата посебна вечер.

Овој пат решивме да помешаме доза на елеганција и префинетост со многу тренди парчиња од оваа сезона.  

Целата колекција во Motivi е веќе на намалување од -20%.

Комплет одело

30728894_186048332027080_3225933589380071424_n.jpg

Фустан

30516282_183406958957884_6334664079667363840_n.jpg
30127127_182334855731761_3229649878552412160_n.jpg

Комбинезон

30629921_183407055624541_6781676111102214144_n.jpg
30624760_183407018957878_3485379330937192448_n.jpg

Мала чанта

31117929_186661058632474_7701549301498904576_n.jpg
31092130_186661071965806_656593052361555968_n.jpg
Вечерна комбинација од Pinko

Вечерна комбинација од Pinko

Coca Cola комбинација од Pinko

Coca Cola комбинација од Pinko