Дневна и вечерна комбинација од нашите брендови

Дневна и вечерна комбинација од нашите брендови

Сигурно често се прашувате што да облечете утрото пред работа. На сите жени им треба комфорт и елеганција. Ние во Weekend Max Mara ја најдовме совршената комбинација за вас. Елек кој ќе ве стопли, впечатливи бои и секако нашите омилени чевли оксфордки.

IMG_0029.JPG
IMG_0032.JPG

Вечерните излегувања и дружби секогаш ни приредуваат дилеми во подготовките. Изборот на алишта на сите жени им е многу важен. Па, овој пат ние решивме да го направиме тој избор за вас. Комбинација од новата колекција во Pennyblack.

IMG_0020.JPG
IMG_0023.JPG
Колекцијата есен/зима на Motivi е се што ви треба оваа сезона

Колекцијата есен/зима на Motivi е се што ви треба оваа сезона

Задолжителни парчиња од колекцијата есен/зима 2017 на Marella

Задолжителни парчиња од колекцијата есен/зима 2017 на Marella