Три омилени комбинации од новите есен/зима колекции

Три омилени комбинации од новите есен/зима колекции

Септември ни пристигна, а и нашите колекции. Прекрасни парчиња кои оваа нова сезона ќе ве натераат да не седите дома. Нашите брендови секогаш се чекор во со светските модни трендови и секогаш ги имаат најквалитетни и најудобните парчиња. Одлични материјали и дезени во кои ќе се чувствувате удобно, а истовремено и посебно. Погледнете ги комбинациите кои овој пат ги одбравме за вас.

Max&Co

magnetik.gif
DSC_81311.jpg
untitled-029.jpg
untitled-099.jpg

Pennyblack

20931109_10155931285555288_1915269818_o.jpg
20916962_10155931284455288_1257402322_n.jpg
20938715_10155931285150288_982810514_n.jpg
Задолжителни парчиња од колекцијата есен/зима 2017 на Marella

Задолжителни парчиња од колекцијата есен/зима 2017 на Marella

Парче од групација Max Mara кое мора да го поседувате- Капут

Парче од групација Max Mara кое мора да го поседувате- Капут