-40% попуст на омилените парчиња од групацијата Max Mara

-40% попуст на омилените парчиња од групацијата Max Mara

Сите сакаме пред летните одмори да заштедиме но и да се подновиме за одморот. Затоа е многу важно да не го пропуштите попустот од -40% во нашите продавници. Одберете си го омиленото парче од Marella, Weekend Max Mara, Pennyblack или Max&Co. Удобни, лесни и најмногу од се квалитени.

Ние ви предлагаме парчиња пролет/лето 2017 кои ќе бидат правилениот избор за вас ова лето од нашите продавници.

Ленот е најдобриот избор за летните денови. Лесен за носење, удобен и не мора да го пеглате.

Max&Co

Max&Co

Комбинација за летните вечери. Секогаш е потребно џемперче во комбинација со широко, долго здолниште.

Weekend Max Mara

Weekend Max Mara

Впечатливо памучно фустанче во морнарски принт.

Weekend Max Mara

Weekend Max Mara

Фустан кој можете да го носите и за вечерните излегување и за дневните дружења.

Marella

Marella

Фотографии: Елена Фиданска

Список за патување

Список за патување

Задолжителни парчиња на попуст од групација Max Mara што мора да ги имате

Задолжителни парчиња на попуст од групација Max Mara што мора да ги имате