Попуст во Gerry Weber кој не смеете да го пропуштите

Попуст во Gerry Weber кој не смеете да го пропуштите

Летните попусти веќе одамна се започнати, а залихите се пред крај. Супер трендовски модни додатоци од Gerry Weber кои не смеете да ги пропуштите, особено сега кога цените се намалени до -40%. Се што ви треба за на работа, за на ручек со пријателите или за вечерно излегување. Ве очекуваме!

Омилени комбинации на попуст од Gerry Weber

Омилени комбинации на попуст од Gerry Weber

Задолжителни парчиња од Fiorella Rubino на попуст од -60%

Задолжителни парчиња од Fiorella Rubino на попуст од -60%