Тренди модни додатоци за оваа есен од луксузните брендови

Тренди модни додатоци за оваа есен од луксузните брендови

Новите есенски колекции се пристигнати. Преубави, луксузни парчиња кои нема да ве остават рамнодушни. Модните додатоци од нашите брендови ќе ви помогнат да блеснете и навистина да бидете посебни и уникатни. Погледнете ги фотографиите од парчињата од Weekend Max Mara, Max&Co и Marella.

Weekend Max Mara

Marella

Max&Co

Комбинации од новата колекција и колекциите на попуст од нашите луксузни брендови

Комбинации од новата колекција и колекциите на попуст од нашите луксузни брендови

Чанти од новата колекција есен/зима 2017 од LiuJo

Чанти од новата колекција есен/зима 2017 од LiuJo