Задолжителни парчиња на попуст од групација Max Mara што мора да ги имате

Задолжителни парчиња на попуст од групација Max Mara што мора да ги имате

Групацијата на луксузни брендови од групацијата Max Mara започна со сезонскиот попуст од -30% на целата пролет/лето 2017 колекција.

Секогаш кога купуваме на намаление не знаеме што ни треба и што треба да одбереме. Ние решивме да ги одбереме парчињата кои ќе можете да ги носите во секое време, удобни и лесни за комбинирање. Вистински погодок за летните одмори.

 

 Летно фустанче со интересен шарен принт. Секако дека не асоцира на лето.

 Лесен џемпер за вечерите кога пирка ветер. Впечатлив принт и интересен додаток машничка.

Pennyblack

Pennyblack

Pennyblack

Pennyblack

Marella

Marella

Најпотребното парче за летната сезона. Можете да го комбинирате со патики, сандали или балетанки. Најудобното и најубавото фустанче за летните месеци.

Pennyblack

Pennyblack

Pennyblack

Pennyblack

Тегет широк фустан кој можете да го комбинирате со високи потпетици за вечерните излегувања и со патики за секој ден.

Max&Co

Max&Co

Max&Co

Max&Co

-40% попуст на омилените парчиња од групацијата Max Mara

-40% попуст на омилените парчиња од групацијата Max Mara

4 задолжителни сетови за патување од Carpisa и Yamamay

4 задолжителни сетови за патување од Carpisa и Yamamay