Костими за капење од Yamamay

Костими за капење од Yamamay

Веќе продолжените викенди не одминуваат и време е да започнеме да размислуваме на одмор. Кога ќе се споменат летните одмори ние размислуваме на неколку работи. Најголемиот проблем кој секоја жена и млада дама го има во овој период е костимот за капење. Не треба да ги барате повеќе совршениот костим за капење бидејќи сигурно ќе го најдете во Yamamay.

Изборот на костим за капење е навистина важен и освен што треба да изгледате добро во него, тој треба да е и удобен и практичен.

Италијанскиот бренд Yamamay има навистина огромен избор на костими за капење и додатоци за на плажа.

Различни модели, дизајни и прекрасни материјали, идејата е да секоја жена и млада дама да може да се пронајде во колекцијата.

Цветни мотиви, анимал принт, тексас дизајн, едноделни и дводелни модели.

Навистина се што ќе посакате во новата колекција на костими за капење од оваа летна сезона ќе го пронајдете.

Погледнете ги фотографиите од кампањата на Yamamay и одберете го вашиот модел.

 


 

Настан: Summer Nights во Liu Jo

Настан: Summer Nights во Liu Jo

Купувавме во Carpisa и се релаксиравме во Амигос

Купувавме во Carpisa и се релаксиравме во Амигос