Накитот на Max&Co и Swarovski за да заблескате

Накитот на Max&Co и Swarovski за да заблескате

Италијанскиот бренд Max & Co повторно докажува дека е се што една девојка и жена може да посакуа. Ако вредноста на традицијата, елеганцијата и квалитетот на модерните, тренди парчиња ги поврзувате со Max&Co, тогаш љубовта кон овој бренд ќе се засили кога ќе го погледнете нивниот накит и модни додатоци. Специјалниот проект на MAX&Co со Swarovski е дефинитивно љубов на прв поглед. Колекцијата е инспирирана и дизајнирана од различни теми: ѕвезди, ноќни светла и блескави бои и презема понатамошна инспирација од најновите трендови во светот на накит. Всушност едни од најубавите, најсветкавите и највпечатливите парчиња накит се токму овие. Совршени за подарок но, исто толку совршени да се разгалите и да си дозволите малку светки во вашиот живот. Почетокот на една долга љубовна врска започнува од овие светкави фотографии.

Накитот е претставен во минималистичка кутија спремен да ви предизвика максимално искушение. Што да oдберете?

Прекрасни обетки со кристали во форма на ѕвездички во нежна и романтична праскова боја.

Шармантно ланче со медалјон полно со кристална прашина или ланче со нежен привезок со ѕвездичка и кристали?

Ако барате пак совршен подарок за елегантна дама тогаш вашето решение  е прекрасен комплет од огрлица и алка со црни кристали.

Одлични црвени, жолти, сини, црни и сиви рокерски, светкави алки.

Три бои кои морате да ги имате во гардероберот оваа пролет

Три бои кои морате да ги имате во гардероберот оваа пролет

Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените

Заводливи парчиња од Yamamay за денот на вљубените