Најновиот тренд во Liu Jo

Најновиот тренд во Liu Jo

Студените месеци пристигнаа во Скопје. Liu Jo е брендот кој секогаш ги следи модните трендови. Овој пат ви предлагаме кожно здолништо со пердуви. Одлично парче кое е шик и тренди и кое ќе ве натера да се чувствувате посебно. Комбинацијата е направена со корсет од Yamamay.

IMG_1412.jpg
IMG_1422.jpg
IMG_1425.jpg
IMG_1418.jpg
Carpisa задолжителни парчиња есен/зима 2017

Carpisa задолжителни парчиња есен/зима 2017

Задолжително парче од LiuJo

Задолжително парче од LiuJo