Колекцијата есен/зима на Motivi е се што ви треба оваа сезона

Колекцијата есен/зима на Motivi е се што ви треба оваа сезона

Сите ја сакаме есента заради неколку работи, есента не асоцира на нови почетоци, есента е најпријатното годишно време и есента е време за промени. Есента е веќе одамна пристигната, а падот на температурите е совршен изговор да го обновите гардероберот со некое ново есенско парче.

Наш предлог за оваа есен се токму парчињата од Motivi. Новата колекција во Motivi изобилува со преубави парчиња кои нема да ве остават рамнодушни. Топли џемперчиња, волнени панталони или фраерска кожна јакна што и да е вашиот избор повелете да ги погледнете парчињата од нашата нова колекција. Овој блог пост ви претставуваме две дневни комбинации, очекувајте ги следно и вечерните комбинации. Уживајте!

Комбинација 1

Џемпер- Motivi

Џемпер- Motivi

Чанта- Carpisa

Чанта- Carpisa

Панталони- Motivi

Панталони- Motivi

IMG_1195.jpg

Комбинација 2

Шал, Џемпер- Motivi

Шал, Џемпер- Motivi

IMG_1224.jpg
Чанта- Carpisa

Чанта- Carpisa

Панталони- Motivi

Панталони- Motivi

IMG_1263.jpg
Motivi задолжителни предлози за вечерни излегувања

Motivi задолжителни предлози за вечерни излегувања

Дневна и вечерна комбинација од нашите брендови

Дневна и вечерна комбинација од нашите брендови