Предлог комбинации со супер цени, за вашето патување од соништата

Предлог комбинации со супер цени, за вашето патување од соништата

Го дочекавме и 40тиот степен Целзиусов и веќе нетрпеливо ги очекуваме летните одмори и продолжените викенди. Подготовките полека започнуваат, но дали одлучивте што точно ќе понесете со вас на летниот одмор? Комбинации за на плажа, дневни фустани за шетање, вечерни комбинации, нешто потопло доколку залади во вечерните часови, очила за сонце, модни додатоци.... И секогаш на крај нешто недостасува!

MOTIVI, OLTRE, FIORELLA RUBINO ви подготвија неколку предлог аутфити кои можете да си ги дозволите веднаш, и во нив да отпатувате на вашата дестинација од соништата!

 

1. ЛЕТНИ ФУСТАНИ - за плажа, за дневна прошетка, за вечерно излегување

MOTIVI - лесен но гламурозен црвен фустан совршен за вечерните часови

MOTIVI - лесен но гламурозен црвен фустан совршен за вечерните часови

OLTRE - жолт ленен фустан за топлите дневни прошетки

OLTRE - жолт ленен фустан за топлите дневни прошетки

FIORELLA RUBINO - цветна туника за дневна прошетка или за плажа

FIORELLA RUBINO - цветна туника за дневна прошетка или за плажа

OLTRE - макси фустан и тексас јакна доколку на вашата дестинација вечерните часови се свежи

OLTRE - макси фустан и тексас јакна доколку на вашата дестинација вечерните часови се свежи

OLTRE - бел фустан за секоја пригода!

OLTRE - бел фустан за секоја пригода!

 

2. ЛЕТНИ МАИЧКИ  - во комбинација со шорцеви или панталони

MOTIVI

MOTIVI

FIORELLA RUBINO

FIORELLA RUBINO

MOTIVI

MOTIVI

FIORELLA RUBINO

FIORELLA RUBINO

MOTIVI

MOTIVI

OLTRE

OLTRE

 

3. ПАНТАЛОНИ ИЛИ ФАРМЕРКИ

Често летните дестинации покрај море знаат да не изненадат со свежи вечерни часови, па затоа треба да бидеме подготвени! Не заборавајте да понесете барем еден пар долги панталони и наметка!

OLTRE

OLTRE

OLTRE

OLTRE

FIORELLA RUBINO

FIORELLA RUBINO

FIORELLA RUBINO

FIORELLA RUBINO

OLTRE

OLTRE

 

4. МОДНИ ДОДАТОЦИ

OLTRE

OLTRE

OLTRE

OLTRE

OLTRE

OLTRE

MOTIVI

MOTIVI

MOTIVI

MOTIVI

Како да носите макси фустан како Оливиа Палермо

Како да носите макси фустан како Оливиа Палермо

Ленот за лето и како го носат славните модни икони

Ленот за лето и како го носат славните модни икони